Kiev charter bus

Wynajem autobusów na przewozy i wycieczki

coach rental Kievlouer autobus KievBusvermietung KiewAutobusy w Kijowie


Witamy w Kiev charter bus!

Jeżeli poszukują Państwo autobusu do przewozu osób w Kijowie lub na wycieczkę autokarową po Ukrainie, to są Państwo we właściwym miejscu: Kiev charter bus oddaje Państwu do dyspozycji odpowiednie autobusy i mikrobusy z kierowcą na przejazdy i wycieczki.
Poza tym pomożemy Państwu w organizacji całego pobytu w Kijowie lub podróży na Ukrainę, a w razie potrzeby zajmiemy się rezerwacją hotelu, złożeniem zamówienia na menu grupowe, zamówieniem przewodnika, a także rezerwacją biletów na przedstawienia i imprezy w Kijowie oraz w innych miastach Ukrainy.

 

 

Nasze usługi wynajmu autobusów w Kijowie i na całej Ukrainie

 
 
Kiev charter bus oferuje każdego rodzaju usługi wynajmu autobusów w Kijowie i na całej Ukrainie. Oprócz różnych wariantów wynajmu zapewniamy autokary i mikrobusy z kierowcą na następujące wycieczki i przewozy:
  • Przewóz osób w Kijowie: z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji odpowiednie autobusy i minibusy do każdego rodzaju przewozu na obszarze Kijowa.
  • Transfer lotniskowy: jeśli potrzebują Państwo autobusu, aby odebrał Państwa z lotniska w Kijowie lub na nie zawiózł, mogą Państwo skorzystać z jednego z naszych autokarów lub busów.
  • Przewozy krajowe: równie chętnie nasze autokary i mikrobusy przewiozą Państwa z Kijowa do każdego miejsca na Ukrainie, a także przetransportują z wybranego przez Państwa punktu na Ukrainie do Kijowa.
  • Przewozy międzynarodowe: oczywiście w naszym przedsiębiorstwie mogą Państwo również wynająć autobusy, które przewiozą Państwa z dowolnego miejsca w Europie do Kijowa lub z Kijowa do wybranego europejskiego miasta.
  • Wycieczki po Kijowie: jeżeli potrzebują Państwo autobusu na zwiedzanie Kijowa, chętnie Państwu pomożemy. Ponadto z przyjemnością zamówimy profesjonalnego ukraińskiego przewodnika, który oprowadzi Państwa po mieście.
  • Wycieczki autokarowe po Ukrainie: niezależnie od tego, co chcą Państwo zwiedzić na Ukrainie, nasze niezawodne autobusy z lokalnym kierowcą są do Państwa dyspozycji na każdego rodzaju wycieczkę po Ukrainie.
  • Wycieczki autokarowe po Europie: na koniec mogą Państwo również wynająć u nas autobusy ukraińskich przewoźników na wycieczki autokarowe po Europie; prosimy bez wahania wysłać nam swoje zapytania.
Niezależnie od tego, jakiego rodzaju usługi wynajmu autobusów potrzebują Państwo w Kijowie lub innym ukraińskim mieście, zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem . Dziękujemy za zainteresowanie naszym wynajmem autobusów, czekamy na Państwa wiadomości oraz chętnie doradzimy przy rezerwacji autobusów do przewozu i na wycieczki autokarowe!
charter buses in Kiev
Wynajem autobusów w innych miejscach
Przewozy osobowe Charków
Wynajem autobusów Donieck
Wycieczki objazdowe Lwów
Transport osób Ukraina
Wynajem autokarów Polska
Busse mit Lenker in der Ukraine mieten
 
© 2011 city tours europa | Design: free website templates
Kontakt z nami: